Ponuka práce - recepčný/ recepčná

Rodinný Penzión BERG*** hľadá recepčnú/ recepčného!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • práca na recepcii v penzióne, denné služby od 08:00 do 20:00, nočné služby od 20:00 do 08:00
  • check-in, check-out hostí
  • vystavovanie účtov
  • práca s pokladňou
  • poskytovanie informácií v rámci "guest service"
  • evidencia pošty a faktúr
  • prijímanie a vybavovanie rezervácií ubytovania podľa požiadaviek hostí
  • práca s finančnou hotovosťou, platobnými kartami
  • spolupráca s chyžnými a ostatnými oddeleniami penziónu
  • práca v súlade s hotelovými štandardami
  • práca vhodná pre študentov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • parkovanie priamo pri penzióne
  • práca v mladom kolektíve
  • zabezpečenie stravy

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigáda), živnosť

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto): 4,50 EUR/hod

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis s fotografiou na e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňaš všetky požiadavky tohto inzerátu, budeme Ťa kontaktovať telefonicky a tešíme sa na osobné stretnutie!

Kontaktná osoba: Monika Komárová
Tel.: +421918 553 886
E-mail: reception@penzionberg.sk

Donáška kvalitného jedla z našej kuchyne až k Vám domov.

Potrebujete poradiť?

+421 902 222 228

BERG restaurant

Údernícka 24
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Odoberajte novinky